ÖZ ADIBELLİ – TEL DOKUMA & PANEL ÇİT SİSTEMLERİ

Eskişehir ve çevre illerde Tel Örgü imalat ve montaj yapan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet vermektedir. Tel çit üzerine hem üretim hem de montaj hizmeti vermektedir. Ürün kalitesi ve çalışma yaptığı alanda düzgün çalışma prensibiyle Eskişehir ve çevre illerde alanında öncü firmalardan birisidir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanan tel çit örgü sistemleri güvenlik açısından sizlere katkı sağlayacaktır. Kullanım alanı açısından en doğru ürün için firmamız sizlere yardımcı olmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi ve Kalite Standartlarına Uygun Ürünlerimizle Siz Değerli Müşterilerimizin Memnuniyeti İçin Çevre Güvenlik Çit Sistemleri Üretmekteyiz.

  • MİSYON / VİZYON

    Müşterilerimizin projemizin her aşamasında %100 müşteri memnuniyeti içerisinde dayanıklı ve sağlam projeler gerçekleştirmek. Gelişime ve değişime açık, firmasıyla bütünleşmiş, katılım gösterebilen çalışanlara sahip olmak ve bu amaca hizmet edecek sistemler kurmak.

  • DEĞERLERİMİZ

    Dürüst ve ilkeli çalışmak. İletişim ve paylaşım. Gelişim ve üretkenlik. Öncülük ve liderlik. Sorumluluk ve dayanıklılık.

  • KALİTE POLİTİKAMIZ

    Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak, verimliliği sağlamak, çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak, kalıcı müşteriler edinmek.